GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Golvurna 4754750
nr 475 4750
Golvurna
Tidigt 1900-tal, Österrike, höjd: 53 (fotnagg)
Utrop:
300 kr
Såld:
850 kr
måndag 2 juli 2007
kl 17:34:32